piątek, 29 października 2010

Bukiet ślubny Z Lilii

Czy róże mogą służyć za świetny bukiet na ślub? Warto się nad tym zastanowić. Róże są kwiatami o największej randze „miłosnej". Mają kategorycznie większe wzięcie w życiu społecznym niż dowolne inne kwiaty. Róże tworzą skojarzenie z klasą i zamożnością, są kwiatami od w każdym momencie wiązanymi z miłością i jej czarodziejską mocą. Czy masz ochotę na swoim ślubie zobaczyć róże? Przemyśl to!

Bukiety na ślub powinny być zamówione na kilka dni przed ceremonią. Przyniesienie odpowiednich kwiatów, ponadto stosownego ubrania to w rzeczywistości troszkę trwa i nie zawsze jest tak przyjemne jak nam się wydaje. Stworzenie kwiatów do ślubu w bardzo wielu sytuacjach bywa też bardzo kosztowne, ale o ile nie liczymy się z pieniędzmi, tylko naszym zasadniczym zadaniem jest dopięcie wszystkiego na ostatni, złoty guzik – powinniśmy mieć takie bukiety, jakie nam się podobają i jakie najlepiej pasują do naszej ceremonii ślubu.

Róże niewątpliwie nie będą należeć do najtańszej składanki bukietowej, co nie oznacza natomiast, że powinno się z nich rezygnować. Róże, mimo tego, że są bardzo drogie, w wielu przypadkach wywołują kategorycznie milszą reakcję gości i troszkę formalizują całą atmosferę – a to pomaga.

Zobacz także: Bukiet ślubny Z Lilii

0 komentarze: