poniedziałek, 25 października 2010

Bukiet ślubny Gerbery

Panie młody, czy Pan wie, że bukiet dla panny młodej to rzecz wyjątkowa, jedyna i istotna. Praktycznie każda panna młoda przywiązuje bardzo dużą wagę do tego, jaki bukiet zdobycie od swojego przyszłego męża. Posiada zatem znaczenie to, czy bukiet będziecie wybierać oboje, czy wyłącznie Ty. Jeżeli już jesteś bystrym facetem, całkiem możliwe, że będziesz wymagał od prywatnej partnerki, aby pomogła Wszyscy ludzie w wyborze i nakierowała na odpowiednie tory myślowe. To normalna, bardzo normalna sprawa.

O ile partnerka powie Ci, jakie bukiety jej się podobają, spokojnie możesz powtórzyć jej słowa w kwiaciarni i być pewien, że dostaniesz bukiety na ślub z uwagą takie, jakich oczekiwała Twoja przyszła żona. Bądź zatem czujny i słuchaj tego, co mówi narzeczona – czasami można na tym wyjść naprawdę na duuży plus.

Kwiaty do ślubu to dosyć najistotniejsza rzecz. W każdym momencie warto być przygotowanym i mieć pewien zapas, jeden bukiet więcej nie zmieni za dużo cen, a w pewnych przypadkach ma możliwość dosłownie uratować życie Pana młodego, albo Panny młodej :) Nie zmuszaj się do przekonania o tym na własnej skórze.

Zobacz także: Bukiet ślubny Gerbery

0 komentarze: